referencie individuálny kurz líčenia

Hodnotenia individuálneho kurzu líčenia

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Natália Hodulová

Individuálny kurz líčenia

Kurz hodnotím veľmi dobre. Veľa som sa naučila. Určite odporúčam aj ostatným dievčatám, ktoré sa chcú naučiť líčiť. :) Ďakujem pani lektorke Janke, ktorá sa mi venovala na 100%.

Tatiana Hrabovčáková

Kurz individuálneho líčenia

Kurz bol vynikajúci. Lektorka bola na všetko pripravená, vedela odpovedať na všetky naše otázky. Bola milá a mám naopak dojem, že by som vedela pokračovať ďalšie 4hodiny. Čas nám rýchlo ubehol. Zorganizovala som to ako darček pre svoje dve netere (16roč.) a musím povedať, že lepší darček si neviem ani predstaviť. Pri ďalšej príležitosti určite opäť rada využijem a prekvapím ľudí v mojom okolí. Taký teambuilding pre ženský kolektív - ako stvorené. Ďakujem. Odchádzame krásne a s úžasným pocitom.

Alena Kohútová

Kurz individuálneho líčenia

Tento kurz mi veľmi pomohol spoznať nové triky líčenia o ktorých som nevedela. Dozvedela som sa tiež veľa o starostlivosti o pleť a správnom odličovaní. Po tomto kurze sa cítim skvelo pretože si myslím, že už ovládam všetky základné veci, ktoré by mala poznať každá žena. Určite odporúčam.

Simona Kohútová.

Kurz individuálneho líčenia

Tento kurz sa mi veľmi páčil. Cítila som sa tu veľmi príjemne. Naučila som sa tu množstvo nových vecí. Skvelé prostredie s kvalitnou kozmetikou a veľmi dobrým vybavením. Som veľmi spokojná a príjemne prekvapená a kurz bol nad moje očakávania.

Barbora B.

Kurz individuálneho líčenia

Som veľmi spokojná s kurzom líčenia. Naučila som sa ako sa líčiť na deň aj na večer, taktiež zásady starostlivosti o pleť a prácu so štetcami. Veľmi odporúčam tento kurz.

Michaela Turanská

Kurz individuálneho líčenia

Kurz bol neskutočne úžasný! Veľa som sa za tých pár hodín naučila a veľmi to využijem! Janka je skvelá žena a ešte lepšia učiteľka. Som rada že som mala tú česť spoznať všetkých členov Edu-landu ! :) Ďakujem za krásny zážitok

Maja A.

Kurz individuálneho líčenia

Príjemné; užitočné informácie.

Lýdia S.

Kurz individuálneho líčenia

Hodnotenie kurzu je z mojej strany TOP! Veľa nových super informácií, super ponaučení, atď. Veľmi veľká spokojnosť, akurát som ju mohla získať skôr keby som tak dlho neváhala.

Veronika

Individuálny kurz profesionálneho líčenia

S kurzom som bola veľmi spokojná. Dozvedela som sa základy, ktoré som potrebovala. Janka bola veľmi milá a ústretová a môžem jej hocikedy zavolať.

Adriana Urbanová

Individuálny kurz profesionálneho líčenia

Kurz profesionálneho líčenia úplne splnil moje očakávania. Bola som milo prekvapená ústretovosťou a milým prístupom pani lektorky. Hodnotím na 1*.

Ľubka Stavrinou

Individuálny kurz profesionálneho líčenia

Hodnotím kurz na jedničku s hviezdičkou. Veľmi, veľmi spokojná ... Splnilo očakávania, veľa nového som sa naučila. Ďakujem :)

Nina Balogová

Individuálny kurz líčenia

S kurzom som bola veľmi spokojná. Lektorka bola veľmi milá, profesionálna. Vysvetlila mi potrebné techniky a postupy, zodpovedal mi všetky otázky a ukázala mi triky ako sa skrášliť.

Pin It

EDU-LAND SK s.r.o.
Račianska 66, 831 02 Bratislava

  • Email: info@kurzy-licenia.sk
  • Tel: +421 (02) 4444 1000
  • Mob: +421 903 77 06 87
Copyright © 2017 EDU-LAND SK s.r.o. All Rights Reserved Spectrum Template by JoomShaper

Search

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookies. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.