OBJEDNÁVKA
DARČEKOVÁ POUKÁŽKA
INDIVIDUÁLNY KURZ PROFESIONÁLNEHO LÍČENIA

farebnica.png

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁR

Aký je ďalší postup po odoslaní objednávky?

01

Zálohová faktúra

Po odoslaní objednávky Vám na Váš email zašleme zálohovú faktúru
02

Platba

V zálohovej faktúre nájdete všetky potrebné údaje na zaplatenie poplatku. Platbu môžete vykonať bankovým prevodom alebo vkladom na náš účet. Uveďte správny variabilný symbol.
03

Prevzatie / Odoslanie poukážky

Po zaregistrovaní platby si môžete prevziať darčekovú poukážku osobne alebo Vám ju odošleme poštou doporučene na Vašu adresu (vyberte možnosť doručenia v objednávkovom formuláry). Poukážky sú pripravené na expedíciu do 2 pracovných dní od prijatia platby. O všetkom Vás budeme informovať.
04

Nástup na kurz

Spolu s darčekovou poukážkou dostanete sprievodný list pre obdarovanú / obdarovaného so základnými inštrukciami a postupom ako sa prihlásiť na kurz.

POSTUP

1) Vyplňte všetky požadované údaje

2) Vyberte počet kusov

3) Vyberte spôsob doručenia: osobný odber (poukážku si môžete prevziať do 2 pracovných dní od prijatia platby) alebo doporučene poštou (poukážku odošleme najneskôr do 2 pracovných dní od prijatia platby)

4) Stlačte "objednať"


phone3.png

Potrebujete poradiť?

Telefón: +421 (02) 4444 1000
Mobil: 0903 770 687
Email: info@kurzy-licenia.sk


Referencie

Kurz sa mi veľmi páčil, naučila som sa kopec vecí, spoznala super ľudí a určite ma posunul vpred. Inšpiroval ma k tomu, aby som si vyhľadala ďalšie kurzy líčenia. Naša ,,školiteľka" Janka bola veľmi príjemná a ochotná pomáhať nám a zodpovedať na každú otázku. Už teraz sa neviem dočkať ďalšieho kurzu. :) Ďakujem

S kurzom som veľmi spokojná, lektorka na mňa pôsobila veľmi milo a profesionálne. Má veľmi bohaté skúsenosti. Jej výklad a podávanie informácií bol postačujúci. Praktická časť prebiehala vo veľmi priateľskej atmosfére. Cítila som sa veľmi príjemne počas oboch dní.

Kurz hodnotím na výbornú. Naša lektorka Janka bola veľmi milá a nápomocná. Naučila som sa veľa nových vecí a zdokonalila som sa v tom, čo som už vedela. Jedinou nevýhodou tohto kurzu je, že trvá iba dva dni. Odporúčam všetkým.

EDU-LAND SK s.r.o.
Račianska 66, 831 02 Bratislava

  • Email: info@kurzy-licenia.sk
  • Tel: +421 (02) 4444 1000
  • Mob: +421 903 77 06 87
Copyright © 2017 EDU-LAND SK s.r.o. All Rights Reserved Spectrum Template by JoomShaper

Search

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookies. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.