OBJEDNÁVKA
DARČEKOVÁ POUKÁŽKA
INDIVIDUÁLNY KURZ LÍČENIA

farebnica.png

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁR

Aký je ďalší postup po odoslaní objednávky?

01

Zálohová faktúra

Po odoslaní objednávky Vám na Váš email zašleme zálohovú faktúru
02

Platba

V zálohovej faktúre nájdete všetky potrebné údaje na zaplatenie poplatku. Platbu môžete vykonať bankovým prevodom alebo vkladom na náš účet. Uveďte správny variabilný symbol.
03

Prevzatie / Odoslanie poukážky

Po zaregistrovaní platby si môžete prevziať darčekovú poukážku osobne alebo Vám ju odošleme poštou doporučene na Vašu adresu (vyberte možnosť doručenia v objednávkovom formuláry). Poukážky sú pripravené na expedíciu do 2 pracovných dní od prijatia platby. O všetkom Vás budeme informovať.
04

Nástup na kurz

Spolu s darčekovou poukážkou dostanete sprievodný list pre obdarovanú / obdarovaného so základnými inštrukciami a postupom ako sa prihlásiť na kurz.

POSTUP

1) Vyplňte všetky požadované údaje

2) Vyberte počet kusov

3) Vyberte spôsob doručenia: osobný odber (poukážku si môžete prevziať do 2 pracovných dní od prijatia platby) alebo doporučene poštou (poukážku odošleme najneskôr do 2 pracovných dní od prijatia platby)

4) Stlačte "objednať"


phone3.png

Potrebujete poradiť?

Telefón: +421 (02) 4444 1000
Mobil: 0903 770 687
Email: info@kurzy-licenia.sk


Referencie

Kurz mohu doporučit všem ženám, které si nejsou líčením jisté a potřebují doladit určité věci. Lektorka je skušená a velmi nápomocná. Na praktickém příkladu byly ukázany různé praktiky líčení jak pro denní, tak pro večerní. Pocit mám výborný. Určite tento kurz naplnil moje očekávaní.

Kurz líčenia hodnotím pozitívne, hlavne som sa naučila ako tónovať (modelovať) kontúry a ako vytvoriť dokonalý make-up. Na jednej strane som sa naučila niečo nové, na druhej som strávila veľmi príjemný deň. Ďakujem.

Tento kurz sa mi veľmi páčil a určite už teraz uvažujem, že obdarujem svojich blízkych darčekovým poukazom. Bola tu príjemná atmosféra a naučila som sa mnoho nových vecí. Ďakujem veľmi pekne.

EDU-LAND SK s.r.o.
Račianska 66, 831 02 Bratislava

  • Email: info@kurzy-licenia.sk
  • Tel: +421 (02) 4444 1000
  • Mob: +421 903 77 06 87
Copyright © 2017 EDU-LAND SK s.r.o. All Rights Reserved Spectrum Template by JoomShaper

Search

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookies. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.