• +421 02 4444 1000

Keď vek hrá rolu ... pri rozjasňovaní!

Keď vek hrá rolu pri rozjasňovaní

Keď vek hrá rolu ... pri rozjasňovaní!

Hodnotenie používateľov: 5 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívne
 

Keď vek hrá rolu ... pri rozjasňovaní!

Je pravda, že čo si môžu dovoliť dvadsaťročné slečny, je už pre zrelšie panie uzavretá kapitola. Každá žena je svojím spôsobom krásna a nezáleží na veku. Poďme sa dnes pozrieť nato, čo si môže dovoliť mladá pleť a čomu by sa zrelšia pleť mala radšej vyhnúť.

20+ pleť v najlepšom veku

Iste, niekoho môže ešte trápiť puberta, akné, nepríjemné vyrážky, no pleť je vypnutá, svieža, mladistvá. A to si niekedy ani nezaslúži tony make-upu, ktoré si mladé slečny na seba dávajú. Mladej pleti svedčí jemné líčenie, prirodzené farby, nude odtiene. Dovolené sú ružovkavé odtiene, rozjasňovače, trblietavé očné tiene. Hlavne čo najviac jasu a farieb, mladá pleť si to doslova žiada.

Stop! By sme mali dať najmä kompaktnej farbe na líčka, pretože nedokonalosti a nerovnosť pleti by sa mohla veľmi ukázať a zviditeľniť viac, akoby sme potrebovali. Rozjasňovače, najmä tie trblietavé radšej podarujte kamarátke ak máte akné, na ktoré by mohli upozorniť. Inak sa lesku nebojte, zdravá mladá pleť si ho zaslúži.

30+ zrelšia pleť dám

Žarty o tom, že žene „tiahne“ na 30tku sú síce vtipné, no jej pleť na toľko vyzerať nemusí. Stačí sa o ňu správne starať, raz za čas jej dopriať poriadnu kúru a ona nám to potom vráti. V make–upe by sme sa mali vyhnúť tmavým farbám na líčka, pretože tie farby dokážu pridať na veku. Pozor aj na rozotieranie, rozotieranie do stratena je v tomto veku viac ako žiadané. Čo si ale môžeme dovoliť? Rozjasňujúci korektor na miesta, kde chcete tvár presvetliť, krémové líčka a pudrové rozjasňovače vrstvite, ale opatrne. Rozjasňujte s citom, no tým, že pleť už nemá akné (ak nemá) si sviežosti môžete užiť do sýta.

40+/50+ farba dodá mladosti

Ak máte zrelšiu pleť, ona si bude časom vyžadovať viac starostlivosti, ako si myslíte. Možno sa objavia prvé vrásky, to však nie je čas na smútenie, skôr na radosť z toho, že si práve dekoratívnou kozmetikou viete dodať lesk a „šťavu“. V tomto veku sa vyhýbajte ostrému kontúrovaniu, ktoré by spravilo viac škody ako osohu. Pozor aj na produkty dodávajúce opálený vzhľad! Často obsahujú trblietky, ktoré už zrelšej pleti nerobia dobre. Áno povedz podkladovej báze skôr ako trblietavým rozjasňovačom, pretože práve báza je to, čo rozjasní pokožku lepšie a prirodzenejšie ako tona rozjasňovača.


Upozornenie
EDU-LAND SK s.r.o. nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše činy a rozhodnutia, ktoré urobíte na základe informácií získaných z týchto stránok.

AUTOR: Katka Ligačová | Copyright © 2016 EDU-LAND SK s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Ukážky z kurzov

Pridaj sa k nám

Najnovšie články

EDU-LAND SK s.r.o.

Račianska 66, 831 02 Bratislava

- - -

INFOCENTRUM

+421 (02) 4444 1000
+421 903 770 687
info@kurzy-licenia.sk