• +421 02 4444 1000

Detský púder ako ho nepoznáte

Detský púder ako ho nepoznáte

Detský púder ako ho nepoznáte

Hodnotenie používateľov: 5 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívne
 

Aké je jeho využitie v beauty sfére?

Poviete si, veď detskú púder je určený deťom! No, musíme vás trošku poopraviť. Niekedy aj ten „obyčajný“ detský púder dokáže v oblasti beauty spraviť doslova zázraky. Skúste to, neoľutujete!

Objem na riasach

Iste ste sa už stretli s týmto problémom – ako riasam dodať objem? Ak nie, úprimne vám závidíme. Ak áno, existuje na trhu mnoho rôznych maskár, ktoré tento efekt sľubujú. Ak máte pocit, že ste vyskúšali asi všetky a nič nezabralo, skúste tento trik s detským púdrom.

Naneste na riasy jednu vrstvu maskary, tak ako ste zvyknutá. Vezmite si detský zásyp a pomocou tyčinky do uší si na riasy poklepte trošku prášku. Párkrát zamrkajte, aby prebytočný prášok spadol a na túto vrstvu naneste ešte jednu vrstvu maskary. Trikom dosiahnete nie len objem, ale aj celkové predĺženie. Zbohom drahé maskary!

Suchý šampón kedykoľvek po ruke

Okolo suchých šampónov sa toho už nahovorilo a napísalo viac ako dosť. Táto forma „umývania“ vlasov má svojich zástancov ale aj odporcov. Jedno je však isté – každej z nás sa stane, že ráno jednoducho nemá čas nato, aby si mohla umyť vlasy a nastylovať sa. Siahne po suchom šampóne a je to! Čo ale ak je práve ten váš prázdny a vy zrazu začnete panikáriť? Nebojte sa, aj tu pomôže detský zásyp.

Nasypte trošku púdru na stred cestičky, ktorú máte vytvorenú, môžete aj na viacerých miestach. Jemne vmasírujte, až kým nie je púder vstrebaný a neviditeľný. Vlasy si niekoľkokrát prečešte a upravte do požadovaného účesu. Aké jednoduché, však?

Hladké nožičky za každých okolností

Vieme, že voskovanie nie je obľúbeným postupom pri odstraňovaní chĺpkov, no máme zato, že niektoré z nás mu ešte stále holdujú. Detskú púder našiel uplatnenie aj tu.

Nasypte si trošku púdru na miesto, kde budete následne nanášať vosk. Púder dopomôže tomu, aby sa vosk rovnomerne naniesol na pokožku, strhávanie bude menej bolestivé a pokožka po voskovaní menej podráždená.

Preferujete holenie pred voskom. Záchranou pred podráždenou pokožkou môže byť púder. Ako je to možné?

Isto sa nejedna z nás stretla s tým, že po holení má pokožka nôh začervenané miesta a je podráždená. Ak si po holení nôh nanesiete trošku púdru, nôžky sa vám odmenia hladkou a zamatovo jemnou pokožkou. Detský púder je prirodzene upokojujúci, vhodný pre citlivú pokožku, čo koža po holení určite je.

S tým súvisí aj jeho ďalšie využitie. Zásyp je vhodný ako hydratačný prostriedok pre extra suchú pokožku. Takže pomôže napríklad pri extrémne suchých lakťoch, pätách a všade tam, kde sa vám robia suché miesta a vy sa ich neviete zbaviť ani s tým najdrahším krémom.

Tak, čo, presvedčili vás niektoré triky a budete ich doma skúšať? Dajte vedieť, ako sa vám to podarilo!

Zdroj: brightside.me, red, diyncrafts.com, KL

 

Upozornenie
EDU-LAND SK s.r.o. nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše činy a rozhodnutia, ktoré urobíte na základe informácií získaných z týchto stránok.

AUTOR: Katka Ligačová | Copyright © 2016 EDU-LAND SK s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Pridaj sa k nám

Najnovšie články

EDU-LAND SK s.r.o.

Račianska 66, 831 02 Bratislava

- - -

INFOCENTRUM

+421 (02) 4444 1000
+421 903 770 687
info@kurzy-licenia.sk