Blog

kurzy líčenia blog

Trendy roka 2017

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Trendy roka 2017, ktoré porazia tie minuloročné: Musíte ich poznať!

Rok 2016 sa pomaly ale isto chýli ku koncu. Neboli by to módni návrhári či beauty špecialisti, keby sa neohliadli za uplynulým rokom a nenastolili trendy pre ten nadchádzajúci rok. Čo sa bude nosiť a čo bude naopak out? Pozrite sa nato spolu s nami!

Prirodzené obočie

Táto časť tváre sa uplynulý rok preberala zrejme najviac. Vzniklo množstvo tutoriálov ako ho správne nakresliť, vykresliť, medzi beauty blogerkami sa našlo množstvo trikov, ako si ho dokonale upraviť. Dokreslené, vykreslené, upravené – to bol trend roka 2016.

Ako to bude v nadchádzajúcom roku? Stavte na prirodzenosť a budete mať vyhraté. V roku 2017 bude nedbalosť trendom, samozrejme v miernom slova zmysle. Žiadne zarastené obočie z vás nespraví trendsetterku. Jednoducho naturálny look vášho obočia mierne upraveného gélom na obočie. Tak to bude v nasledujúcom roku!

Riasy ako bábika

Presne naopak to bude s riasami a maskarami. Kým tento rok sme mali na mysli skôr nude look a to neplatilo len o očných tieňoch, budúci rok budú riasy výraznou bodkou za celkovým lookom. Doprajte im chvíľku, vyhrajte sa s dĺžkou a hustotou, zamerajte sa na rôzne maskary, ktoré sľubujú taký či onaký efekt.

Práve to bude to, čo od rias budeme chcieť. Ak to chcete v reči odborníkov – „babikovský“ efekt bude veľmi trendy. Takže ak ste si obľúbili umelé mihalnice a viac ste sa hrali s riasami ako tieňovaním očných záhybov, teraz to bude veľmi trendy!

Kontúrovaniu odzvonilo

Nie je to tak dávno, kedy sa na kontúrovanie tváre kládol veľký dôraz. Značky sa predháňali, ktorá vytvorí lepší kontúrovací set. Mnoho z nás si v tomto trende našlo svoje zaľúbenie, iné mu nevedeli prísť na chuť. Napríklad vizážistky pri líčení modeliek na fotky si možno ani nevšimli, že tento trend je, pretože kontúrovanie tváre je pri fotkách veľmi dôležité.

Potešíme teda všetky tie, ktoré kontúrovanie „nemusia“. Nadchádzajúci rok sa bude niesť v tlmenom duchu, kontúrovanie ostane, no nebude také viditeľné. Pri zvýrazňovaní či potláčaní niektorých vašich čŕt tváre ostane v neutrálnejších, jemnejších tónoch. Niekedy bude stačiť iba lícenka a rozjasňovač, pretože tieto dva produkty dokonale vytvoria kontúry tváre. Viditeľné kontúrovanie bude out, dbať sa bude na prirodzenosť. Rok 2017 bude taký trošku obrátený, najmä čo sa týka niektorých trendov spred roka, nezdá sa vám?

Zbohom matné rúže!

Tak, tento trend nás síce vôbec neteší, ale zrejme bolo na čase zastaviť ten boom okolo matných produktov. Nevýhodou niektorých matných rúžov je, že prirodzene vysušujú pokožku pier, samozrejme, nemôžeme hádzať všetky produkty do jedného vreca. Rok 2017 sa teda bude niesť v duchu „lesku“ pier, pretože matná bude nahradená svietivými, pery nafukujúcimi produktami, ktoré si, podľa nás, rovnako ako matné rúže, zamilujeme.

Vínovo červená dokraľovala!

Tmavo červené odtiene rúžov a leskov boli na scéne zrejme už príliš dlho. Burgundy farba bola farbou roka 2015, na scéne sa držala aj v roku 2016. Zrejme je ale tejto tmavočervenej rozprávky koniec a beauty odborníci začali diktovať po novom. Dajte zbohom všetkým tmavým farbám, na scéne je nová škála farieb. „Berry-colored“, teda odtiene bobúľ v sebe nesú viaceré farby – od tmavej čučoriedkovej až po červenú ríbezľovú. No medzi tým je mnoho farieb a každá z nás si svoju obľúbenú isto nájde.

Zdroj: brightside.me, KL

 

AUTOR: Katka Ligačová

Pin It

Facebook

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

EDU-LAND SK s.r.o.
Račianska 66, 831 02 Bratislava

  • Email: info@kurzy-licenia.sk
  • Tel: +421 (02) 4444 1000
  • Mob: +421 903 77 06 87
Copyright © 2017 EDU-LAND SK s.r.o. All Rights Reserved Spectrum Template by JoomShaper

Search

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookies. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.